Italijos siurprizai Briuseliui

Italai politikoje tradiciškai elgiasi labai audringai. Būtent jiems priklauso vyriausybių kaitos rekordas . Nėra ir didelė naujiena tai, kad dažnai jiems apskritai nepavyksta susitarti dėl vyriausybės formavimo ir jokiai stabiliai koalicijai nesusiformavus šalis turi „techninį“ premjerą iki naujų neeilinių rinkimų. Taip galėjo atsitikti ir po paskutinių rinkimų, kurių rezultatus , kaip nieko gero nežadančius Briuseliui mes jau „Iš savo varpinės“ laidoje esame aptarę iš karto po rinkimų.

Po 3 mėn vaizdas tampa dar aiškesnis. Įtampa tarp Romos ir Briuselio beveik neišvengiama. Nelegalių migrantų problema , noras pasitraukti iš euro zonos, klausimas dėl sankcijų Rusijai – apie visą tai šioje laidoje.

Laidos dalyviai: Algis Avižienis – buvęs JAV diplomatas, Martynas Katelynas – prašė pristytyti studentu, Vitalijus Balkus -nepriklausomas publicistas.

One Reply to “Italijos siurprizai Briuseliui”

  1. MyWorldSecur

    Ambicingi ekonominiai pasiulymai, tarp kuriu yra universalios bazines pajamos skurdziausiems Italijos gyventojams, pensiju reformos at aukimas ir dvieju pajamu mokesciu tarifu nustatytas, kelia nerima Briuseliui ir finansu rinkoms, nes alis turi nemazai skolu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *